Back to the list

Tak jako v životě, tak i u nás se stávají šťastné a méně šťastné věci

Tak jako v životě, tak i u nás se stávají šťastné a méně šťastné věci. U nás převažují ty hezké a pravidelně o nich informujeme, bohužel dnes musíme informovat o méně šťastné události.
Jak již někteří z Vás možná vědí, okolo 16 hodiny došlo vlivem náhléh
o, silného poryvu větru k převrácení vodního hradu. Poryv byl tak silný, že po cestě zlomil i jeden ze slunečníků. Plastové domečky, které jsou neupevněné a 20 metrů od slunečníků se nepohnuly. Ve vodní části hradu bylo v té chvíli přibližně 1000 litrů vody, ale ani to větru nezabránilo ho převrátit.
Na hradě v tu chvíli bylo 5 dětí. 2 z nich na spodní ploše a 3 ve věži hradu. Děti ze spodní plochy byly v pořádku, ale i tak jsme doporučili převezení do nemocnice. 3 děti z věže hradu mají drobné pohmožděniny, ale v tuto chvíli máme zprávu od rodičů dvou z nich, že jsou v pořádku. Poslední dítě zůstává na pozorování, naštěstí dle zpráv od maminky vypadá vše dobře.
Zítra bude náš park uzavřený, přijede k nám technik OZO (odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik), se kterým celý park projdeme. Chceme zvýšit veškerá bezpečnostní opatření. Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás na prvním místě. Tuhle událost si budeme ještě dlouho připomínat a uděláme vše proto, aby se neopakovala.
Děkujeme
Tým LR