O nás
Bio Farm

Co bychom Vám k tomu řekli…

V roce 2013 jsme v Církvici u Kutné Hory, přibližně 60km od Prahy založili Louisiana Ranch. Naše vize je vytvořit příjemné místo ve westernovém stylu kam se budete rádi vracet a užívat si nevšední zábavu.
Celou tu dobu jsme opravdu tvrdě pracovali. Opravili jsme staré stodoly a stáje. Vytvořili nové výběhy pro zvířata, sehnali jsme veškerou potřebnou techniku a hlavně stále dokola přemýšleli jak to udělat tak, aby se Vám u nás líbilo.
Nyní u nás najdete stovky kusů zvířat a k velké části z nich máte volný přístup! Kozy, ovce, berani, prasata, slepice, koně, krávy, husy – prakticky vše co k ranči patří.
Tím to samozřejmě nekončí, momentálně pracujeme na zajištění občerstvení, které bude hotové v létě 2017 včetně prozatím skromného dětského koutku, který chceme naplno dodělat příští rok.
V roce 2017 bylo dokončené občerstvení. Najdete u nás široký výběr jídla a pití a zaroveň jsme rozšířili náš dětský park o mnoho dalších atrakcí (šlapadla, lanová dráha, skákací hrady a mnoho dalších)
V roce 2018 bylo vybudované velké, dřevěné dětské hřiště a bylo přistavěné pódium pro hudební vystoupení.
V roce 2019 jsme dětský park rozšířili o dráhu na elektrická autíčka a bazén. No a co bude dál? To se nechte překvapit... :-)
Proč nás navštívit?
Vzdělání
Ukažte Vašim dětem zajímavá zvířata, která ve městě jen tak nepotká. U všech zvířat je připraven výklad. Ke všem zvířatům se dostanete tak blízko jak to jen jde.
airline_seat_individual_suite
Odpočinek
Potřebujete si po náročném týdnu nebo během týdne odpočinout a trochu zrelaxovat? Ranch je ideální místo na příjemné procházky pro Vás i Vaší rodinu.
Dětský park
Připravili jsme pro Vás příjemný dětský park ve kterém najdete trampolíny, skákací hrad, vodní zábavu, pískoviště, šlapadla a mnoho dalšího. Občerstvení je zajištěno.
Domácí produkty
Máte možnost zakoupit různé druhy masa, zeleniny a dalších domacích výrobků.