<p><span style="font-weight: bold;">Skákací hrad &nbsp;3,8m x 4,5m - Jeden den&nbsp;</span></p>

Skákací hrad  3,8m x 4,5m - Jeden den 

Cena: 2 800,- Kč s DPH
Plánujete oslavu narozenin, dětskou párty, svatbu nebo chcete jen pozvete své přátele na něco dobrého k jídlu? Pokud chcete, aby se děti nenudily a den si parádně užily, máte možnost si jeden(nebo oba) hrady zapůjčit přímo k Vám na zahradu!  Hrad je určený pro až 8 dětí.Hrady jsou vyrobené v EU a certifikované, což zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost a také umožňuje jejich použití ve veřejném sektoru.
<p><span style="font-weight: bold;">Skákací hrad 3,8m x 4,5m&nbsp;</span><span style="font-weight: bold; color: inherit; font-family: inherit;">- Na celý víkend&nbsp;</span></p>

Skákací hrad 3,8m x 4,5m - Na celý víkend 

Cena: 3 600,- Kč s DPH
Dva dny zábavy na kterou Vaše děti jen tak nezapomenou. Hrad Vám půjčíme v sobotu ráno s navrácením v pondělí ráno (případně jiné dny, dle Vašeho uvážení a programu).

Hrady jsou vyrobené v EU a certifikované, což zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost a také umožňuje jejich použití ve veřejném sektoru.

Půjčujeme zážitky

Hrad Vám dovezeme až na Vaší zahradu (8,- Kč bez DPH / km) a pomůžeme s jeho zprovozněním. Případně si ho můžete vlastním autem vyzvednout u nás na ranči. Hrad se vejde do většiny Combi aut, stačí sklopit zadní sedačky.

SMLOUVA_O_PRONAJMU.pdf

File size: 900.03 KB

Smlouva a návod ke stažení

Download

Louisiana Ranch